budowa

Współczesna architektura

Współczesna architektura

(...) dzisiejszych czasach funkcjonalność biurowca wiąże się w zasadzie z wysokim komfortem. Chodzi o takie udogodnienia jak szybkie, przestronne windy, klimatyzacja, taras, duże, przeszklone ściany, które pozwalają oszczędzić na wydatkach energetycznych (wpada przez nie dużo światła). Budynek bezwzględnie musi też (...)

Osuszacze

Osuszacze

(...) Osuszacz jest pneumatycznym urządzeniem, dzięki któremu możemy skutecznie usunąć ze sprężonego powietrza wilgoć. Gaz sprężany jest do tak zwanego ciśnieniowego punktu rosy. Przy większym ciśnieniu atmosferycznym woda skrapla się w znacznie niższych temperaturach. Jeżeli chodzi o osuszacze budowlane, to najczęściej działają one na zasadzie kondensacji. Ich działanie jest (...)

Silikony budowlane

Silikony budowlane

(...) Silikony budowlane muszą być produktami wysokiej jakości. Znacząco wpływają na standard pracy, a także późniejsze użytkowanie. Sylikon to neutralny system utwardzania. Umożliwia wypełnianie szczelin pomiędzy ścianą, a drzwiami lub oknami. Silikony wpływają na poprawne wykonywanie prac remontowych. Pozwalają one również na (...)