Silikony budowlane muszą być produktami wysokiej jakości.

Znacząco wpływają na standard pracy, a także późniejsze użytkowanie. Sylikon to neutralny system utwardzania. Umożliwia wypełnianie szczelin pomiędzy ścianą, a drzwiami lub oknami. Silikony wpływają na poprawne wykonywanie prac remontowych. 
Pozwalają one również na zabezpieczenie szczelin np. przy wannach, czy też zlewach. Uszczelniacze silikonowe warunkują prawidłową pracę danego elementu. Masa jest elastyczna nawet po całkowitym wyschnięciu. W łatwy sposób można dostosować je do pracy w różnych warunkach. Dodatkowo, produkt jest odporny na wilgoć, przez co często wykorzystywany jest w łazienkach lub innych miejscach narażonych na wilgoć. Stanowi również świetną ochronę przez negatywnym oddziaływaniem czynników zewnętrznych m.in. śniegiem, deszczem, czy też mrozem. Oprócz funkcjonalności muszą być one estetyczne wizualnie. Tak jak produkty dostępne tutaj
Sylikon budowlany jest najczęściej wybieranym produktem, ponieważ wyróżnia się on ponadprzeciętną przyczepnością do różnego typu powierzchni m.in. betonowych, drewnianych, stalowych, czy też szklanych. Są to produkty bezzapachowe, niekurczliwe, a także odporne na skrajne zmiany temperatury oraz promieniowanie UV. Trzeba zaznaczyć, że nie można ich malować. Na rynku dostępne są produkty w różnych kolorach, więc należy dokładnie przemyśleć ich wybór. Uszczelniacze akrylowe są niezwykle proste w nałożeniu. 
Stosowane są zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów. To niezawodne rozwiązanie w przypadku pęknięć, czy też rys lub ubytków. Zaletą akrylu jest fakt, że może on być pokrywany farbami alkidowymi lub akrylowymi.

Zdjęcia naszego reportera

dom

ogród

wnętrze

budowa

uszczelnienie